Bydlení Vidoule – Nové Byty v Praze 5, Košíře

 
[AdSense-A]
Bydlení Vidoule je určeno především pro všechny ty, kteří mají rádi klid v okolí svého bydliště. Ačkoli se komplex nachází v Praze, konkrétně v Praze 5 – Košíře, nebudou zde žádné vlivy, které by Vás mohly vyrušit. Toto pražské bydlení se z tohoto důvodů jeví jako ideální alternativa především pro starší pár či pro rodinu s dětmi.
 
[AdSense-A]
Jak již bylo řečeno, bydlení Vidoule se nachází v Praze 5 – Košíře. Dominantou oblasti Prahy 5 je především rozsáhlý park Cibulka, který je ideální pro místní sportovce. Zároveň zde naleznete veškerou občanskou vybavenost, kterou pro svůj život potřebujete – mateřská škola, základní škola, obchodní dům, poliklinika, restaurační zařízení, zkrátka vše, co potřebujete pro běžný život.
 
[AdSense-A]
Součástí domu je i podzemní parkování, kde budete mít pro svůj vůz vyhrazeno speciální parkovací místo. Zvenčí je jeho vzhled vskutku nadčasový, při jeho konstrukci byly použity zejména moderní technologie a materiály. Ke všem bytům ve 2. a 3. patře patří vlastní balkon, pro byty ve 4. patře je připravena dokonce rozsáhlá terasa. Ani na byty v přízemí jsme nezapomněli, k nim patří zahrádka s vlastním altánkem.
 
[AdSense-A]
Interiér bytů je opravdu impozantní. Obývací pokoj je řešen poměrně nestandardně. Hlavní zeď je členěna do mnoha výběžků, které tak vytváří obrázek netradiční domácnosti. Koupelně potom dominuje velké zrcadlo nad dvěma umyvadly. Zároveň je zde pro Vás připravena luxusní vana. Za takovou koupelnu by se v žádném případě nemusel stydět ani kdejaký lukrativní hotel.
 
[AdSense-A]
Díky bydlení Vidoule budete mít opět na výběr z velmi široké škály velikostí bytů. Zde se pohybují přibližně od 50 do 110 metrů čtverečních, přičemž nejlevnější Vás bude stát tři miliony, za ten nejdražší budete muset zaplatit celých osm milionů!

You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *