Rezidence byty Anděl


Adresa: ulice Staropramenná, Praha 5 – Smíchov
Ceny bytů od: 3.431.278 Kč
Developer: Tilly Group s.r.o.
Více info

V komplexu rezidence byty Anděl se snoubí klasická architektura s nejmodernějšími trendy trendy bydlení. Novostavba přesně zapadá do kasické zástavby domů, jež zde stojí již po desítky let, nijak tuto strukturu nenarušuje a naopak ji dopňuje jako prvek, který zde dříve chyběl. Hlavním znakem novostavby je vyšší pravá část bytového komplexu a zároveň i atypické řešení zadní části domu jež je přímo navázán na kopec, který se nad domem tyčí.

Již 1. prosince 2012 byla započeta demolice starého objektu, 15. října 2013 byla započata výstavba 2. nadzemního podlaží. Dne 31.března 2014 byla výstavba dokončena a připravena ke kolaudaci. Od 1. června letošního roku je možno podávat návrh na zápis vlastníků do Katastru
nemovitostí.

Rozdělení rezidence
Rezidence Anděl je rozčleněna do 2 samostaných novostaveb z nichž je je od základů zrekonstruovaný starší objekt, který zde již stál a 2. budova je úplně nově postavena. Nové byty jsou v rezidenci budovány jako provedení standard plus a luxus. V zrekonstruované budově je 15 bytů s dispozicemi 2+kk – 4+kk v mezonetovém provedení a 3 komerční prostory, které slouží jako obchody. V novostavbě se nachází 28 bytů o stejných velikostech, též se 3 obchodními prostory. Velikosti bytů se pohybují od 50 do 180 m2. U komerčních prostorů je výměra v rozmezí od 20 do 400m2.


K rezidenci patří 40 parkovacích míst v garážích a 15 stání u budov. Garážová stání jsou o jednotných rozměrech 13m2 s cenou 511.860 Kč s DPH a 397.860 Kč s DPH za garáž (zakladač). Podlahové krytiny jsou řešeny plovoucími podlahami v obytných místnostech a dlažbou ve vstupní hale, koupelně a v kuchyňském koutu. Všechny místnosti jsou řešeny tak, aby vzbuzovali v jejich obyvatelích co nejlepší pocity a obyvatelé se v nových bytech krásně cítili.

Komfort ve všech otázkách
Abychom svým klientům zajistili to nejlepší, připravili jsme pro ně služby all-inclusive, od běžného úklidu zaměstnanci bytového komplexu až po kompletní péči o domácnost – vaření, žehlení, venčení domácích mazlíčků, vyzvedávání dětí ze školy a služby chůvy.

V lokalitě Anděl na Sníchově, která je stále více vyhledávána se nachází samotné srdce Prahy, jejího obchodu i odpočinku. Novostavba na Andělu se nachází v docházkové vzdálenosti od OC Nový Smíchov, kde se soustřeďují mnohé druhy obchodů a obchůdků včetně supermarketu a lékárny. Tramvají se pohodlně dostanete do nemocnice na Homolce i do Motola v případě jakýchkoliv potíží. V nejbližším okolí Anděla je dokonce i několik zubních ordinací, gynekolické ordinace a pediatircké ordinace pro Vaše ratolesti. V lokalitě se soustřeďují i parky a sportoviště a to včetně golfového hřiště, tenisových kurtů, plaveckých bazénů nebo venkovnívních fitness center. Přímo na Andělu můžete navštívit hned 2 kino komplexy, restaurace, kavárny. 250 m od novostavby je dvojzastávka tramvají Anděl, odkud jezdí tramvaje do všech koutů Prahy a kousek od rezidence, jen na druhou stranu je autobusové nádraží, odkud se dostanete zase do všech koutů středočeského kraje. Můžete si vybrat i ze dvou nástupních míst linky metra „B“, můžete nastoupit přímo ze středu Andělu nebo z autobusového nádraží Na knížecí….Více info


Doprava jako benefit
Abyste měli ještě lepší přehled, připravili jsme pro vás soupisku dopravní dostupnosti. Tak na to jdeme.
– parkování pro 55 vozidel
– bezprostřední napojení na Pražský okruh – jižní spojku
– barrandovský most
– tunel Mrázovka
– Strahovský tunel
– nájezdy:
– D1 – Brno
– D5 – Plzeň
– D8 – Ústí nad Labem
– D11 – Hradec Králové
– R4 – jihozápadní směr z Prahy
– R6 – Karlovy Vary
– R 10 – Mladá Boleslav
– Metro – stanice metra Anděl je vzdálena 250 m
– Tramvaj – 2 tramvajové zastávky 250 m od novostavby
– 16
– 10
– 9
– 20
– Autobus – MDH – autobusové nádraží na Knížecí, 300m
– Autobus – linkový – autobusové nádraží na Knížecí, 300m
– Vlak – vlakové nádraží Praha – Smíchov – 1 km (možnost cesty tramvají nebo metrem)


You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *