Rezidence Na Hřebenkách


Adresa: ulice U Okrouhlíku, Praha 5 – Hřebenky
Ceny bytů od: 3.300.000 Kč
Developer: Rezidence Na Hřebenkách a.s.
Více info

Rezidence Na Hřebenkách je moderní developerský projekt, který sdružuje novostavby tří domů se společným prvním a druhým podzemním podlažím. Nové byty budou lokalizovány na rozmezí tří ulic v oblasti Prahy 5 – Pobělohorská, Na Hřebenkách a Pod Lipkami. Jedná se o oblast Strahovského kopce, která poskytne komfortní bydlení s přímo luxusní adresou nedaleko centra. Celkově tento developerský projekt Rezidence Na Hřebenkách čítá 33 nových bytů a suterén s dostatkem parkovacích míst. Oblast je známa zvláště příjemnou zelení, blízkostí mnoha parků s vyžitím pro aktivní sportovce i milovníky kultury. Jen pět minut dělí Rezidenci Na Hřebenkách od obchodního centra Nový Smíchov, stejně tak je možné do centra dojet tramvají z blízké zastávky U Zvonu. Kolaudace příjemné a luxusní novostavby Rezidence Na Hřebenkách je naplánována na konec roku 2005 a jejím developerem je stejnojmenná společnost – Rezidence Na Hřebenkách, a.s.

Rezidence Na Hřebenkách nabídne stylové byty s dispozicí od 1+kk až po prostorný 4+kk. Nové byty v prvním podlaží se budou moci pochlubit i předzahrádkou, ty ve vyšších podlažích však také nepřijdou zkrátka a budou vybaveny jedním či dvěma balkony. Poslední dvě patra pak budou disponovat terasami. Vhodné je zmínit i orientaci nových bytů Rezidence Na Hřebenkách, která je velice dobře řešena. Ložnice jsou orientovány na chladnější severní stranu, díky čemuž má být budoucím obyvatelům zajištěn klidný a příjemný spánek. Obývací pokoje jsou oproti tomu umístěny na teplejší jižní straně. První zájemci o bydlení v Rezidenci Na Hřebenkách si budou moci ještě před kompletním dokončením projektu zvolit dle vlastních preferencí podlahové krytiny, dveře, vypínače i celou koupelnu – a to nejenom z nabízených standardů.

Developerský projekt novostavby Rezidence Na Hřebenkách je orientován do příjemné lokality Prahy 5 – Smíchov, a to na svah Strahovského kopce. V těsné blízkosti se nachází několik parků – Klamovka, Husovy sady či Kinského zahrada. První ze zmiňovaných, tedy Klamovka, stojí na místě bývalých vinic a nachází se v ní hezký zámeček. Husovy sady pak disponují sportovištěm a dětským hřištěm. Kinského zahrada, asi nejznámější z těchto tří, spojuje celou oblast s Petřínem a nabízí zvláště ono potřebné vyžití pro aktivní typy a sportovce. Nachází se v ní i řada kulturních památek, z nichž je nejčastěji vyzdvihován Letohrádek Kinských.

Smíchov je pražskou oblastí s dlouhou historií a související archeologické prameny nás mohou zavést až do středověkého 13. století. Pokud ale věříme na pověsti, můžeme se dostat ještě dál – třeba až k Horymíru a Šemíkovi, kteří společně po skoku z Vyšehradu a přeplavání Vltavy dorazili právě do těchto končin. V roce 1869 byl založen dnešní smíchovský pivovar Staropramen a rozhodně lze ještě zmínit, že památek kolem nových bytů Rezidence Na Hřebenkách rozhodně není málo. Patří k nim například Smíchovská synagoga, již zmíněný Letohrádek Kinských, romantický letohrádek Klamovka či novorenesanční kostel svatého Václava.


You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *