Rezidence Na Hřebenkách


Adresa: ulice U Okrouhlíku, Praha 5 – Hřebenky
Ceny bytů od: 3.300.000 Kč
Developer: Rezidence Na Hřebenkách a.s.
Více info

Rezidence Na Hřebenkách je moderní developerský projekt, který sdružuje novostavby tří domů se společným prvním a druhým podzemním podlažím. Nové byty budou lokalizovány na rozmezí tří ulic v oblasti Prahy 5 – Pobělohorská, Na Hřebenkách a Pod Lipkami. Jedná se o oblast Strahovského kopce, která poskytne komfortní bydlení s přímo luxusní adresou nedaleko centra. Celkově tento developerský projekt Rezidence Na Hřebenkách čítá 33 nových bytů a suterén s dostatkem parkovacích míst. Oblast je známa zvláště příjemnou zelení, blízkostí mnoha parků s vyžitím pro aktivní sportovce i milovníky kultury. Jen pět minut dělí Rezidenci Na Hřebenkách od obchodního centra Nový Smíchov, stejně tak je možné do centra dojet tramvají z blízké zastávky U Zvonu. Kolaudace příjemné a luxusní novostavby Rezidence Na Hřebenkách je naplánována na konec roku 2005 a jejím developerem je stejnojmenná společnost – Rezidence Na Hřebenkách, a.s.

Rezidence Na Hřebenkách nabídne stylové byty s dispozicí od 1+kk až po prostorný 4+kk. Nové byty v prvním podlaží se budou moci pochlubit i předzahrádkou, ty ve vyšších podlažích však také nepřijdou zkrátka a budou vybaveny jedním či dvěma balkony. Poslední dvě patra pak budou disponovat terasami. Vhodné je zmínit i orientaci nových bytů Rezidence Na Hřebenkách, která je velice dobře řešena. Ložnice jsou orientovány na chladnější severní stranu, díky čemuž má být budoucím obyvatelům zajištěn klidný a příjemný spánek. Obývací pokoje jsou oproti tomu umístěny na teplejší jižní straně. První zájemci o bydlení v Rezidenci Na Hřebenkách si budou moci ještě před kompletním dokončením projektu zvolit dle vlastních preferencí podlahové krytiny, dveře, vypínače i celou koupelnu – a to nejenom z nabízených standardů.

Developerský projekt novostavby Rezidence Na Hřebenkách je orientován do příjemné lokality Prahy 5 – Smíchov, a to na svah Strahovského kopce. V těsné blízkosti se nachází několik parků – Klamovka, Husovy sady či Kinského zahrada. První ze zmiňovaných, tedy Klamovka, stojí na místě bývalých vinic a nachází se v ní hezký zámeček. Husovy sady pak disponují sportovištěm a dětským hřištěm. Kinského zahrada, asi nejznámější z těchto tří, spojuje celou oblast s Petřínem a nabízí zvláště ono potřebné vyžití pro aktivní typy a sportovce. Nachází se v ní i řada kulturních památek, z nichž je nejčastěji vyzdvihován Letohrádek Kinských.

Smíchov je pražskou oblastí s dlouhou historií a související archeologické prameny nás mohou zavést až do středověkého 13. století. Pokud ale věříme na pověsti, můžeme se dostat ještě dál – třeba až k Horymíru a Šemíkovi, kteří společně po skoku z Vyšehradu a přeplavání Vltavy dorazili právě do těchto končin. V roce 1869 byl založen dnešní smíchovský pivovar Staropramen a rozhodně lze ještě zmínit, že památek kolem nových bytů Rezidence Na Hřebenkách rozhodně není málo. Patří k nim například Smíchovská synagoga, již zmíněný Letohrádek Kinských, romantický letohrádek Klamovka či novorenesanční kostel svatého Václava.


You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *