Rezidence Sacre Coeur 2


Adresa: ulice Holečkova, Praha 5 – Smíchv, Hřebenky
Ceny bytů od: cena na vyžádání
Developer: SATPO
Více info

Dovolujeme si Vám představit překrásnou a luxusní rezidence Sacre Coeur 2 (Praha 5-Smíchov), která vám nabízí to nejlepší bydlení v architektonicky jedinečném objektu. Nenajdete zde pouze obyčejné nové byty. Ne. Nic na této novostavbě není obyčejné. Jsou zde mezonetové byty s ohromnými rozměry a střešní zahrady a terasy na způsob penthausů. Na českém realitním trhu nepopsaným listem. otevřeným a vzdušným prostorem, který si každý klient může s předními architekty uzpůsobit svým vlastním představám a potřebám.

Celá novostavba Sacre Coeur 2 v sobě ukrývá vášeň a styl. A tím je fenomén – lofty. Představují volnost a svobodu v daném prostoru. Rozhlehlé obývací pokoje přinášejí vzdušnost a výhled na pražská panoramata, která vás naplní optimismem. SATPO, která má celý projekt na svědomí chce svým klientům a spokojeným obyvatelům „vil“ nabídnout jen to nejlepší. A právě proto je celý objekt perfektně zabezpečen kamerovým systémem a to včetně společných prostor i uvnitř objektu. V přízemí je 24 hodinová recepce přes kterou se nedostanou žádní nevítaní návštěvníci. Nemusíte se tedy obávat podomních prodejců či členů jakýchkoliv náboženských skupin. Ke všemu co jste se již dozvěděli, a to ještě zdaleka nevíte vše, vám developerská společnost nabízí služby zkušeného a zodpovědného majordoma. Nestíháte běžné nákupy, hlídání dětí či venčení čtyřnohých členů rodiny? V tom případě stačí, abyste s obrátili na perfektního majordoma a všechna vaše přání budou v okamžiku splněna. Nemožné na počkání, zázraky do 5 minut.

Co vše v sobě Sacre Coeur 2 ukrývá?
Jedná se o nové byty jež jsou již v základu rozčleněni do dvou zón. Jedna je obývací, ve které je WC s umyvadlem, kuchyně a koupelna. Ve druhé zóně jsou situovány ložnice a dětský pokoj, které jsou umístěny v klidné a tiché zóně vnitřního atria. Za teplých, vlahých večerů lze trávit příjemné večery na zahrádkách, které jsou součástí každého mezonetu pro zajištění klidu a míru v duši a hlavě. Večerní atmosféru si můžete zároveň vychutnat i na balkoně či terase u vaší ložnice.


Projekt rezidence Sacre Coeur2 na Praze 5 je budován v 6 nadzemních podlažích. V prvních 2 podlažích je umístěno 8 loftů. Poté následuje 72 exkuzivních nových bytů (apartmánů), které budou zabírat 3. – 5. patro. Apartmány budou o velikostech 1+KK až 6+KK. V nejvyšších patřech, to znamená, na střechách je situováno 5 penthousů. V podzemních patrech budou k dispozici sklepy a 109 parkovacích míst vyčleněných jen pro obyvatele rezidence Sacre Coeur2, ale nebojte se. Dalších 19 parkovacích míst se nachází před recepcí projektu a jsou 24 hodin sledovány kamerovým systémem.

Rezidenční objekt není však pouze obytným komplexem. V rámci rezidence jsou i komerční prostory k prodeji nebo pronájmu, které jsou vhodné jak pro stylové značkové butiky s oblečením nebo galerie a to o rozlohách od 174 do 593m2. Není vyloučeno, že by se zde mohla usadit i renomovaná restaurace se světovou gastronomií.

Kam za tím nejlepším bydlením?
Novostavba rezidence Sacre Coeur2 se bude tyčit na jednom z nejkrásnějších míst v Praze 5 – Smíchov. Ulice Holečkova s číslem popisným 777. Rezidence se staví ve svahu pod luxusní rezidenční čtvrtí Hřebenky ve stejné ulici a to v bezprostřední blízkosti Kinského zahrady jen několik minut od Petřínského vrchu, Malé strany a Pražského hradu.

Oblíbili jste si ranní šálek Expressa, anglického nebo kvalitního irského čaje s ranním vydáním novin? Potom Vás určitě potěší, že v blízké kavárně vás toto vše bude očekávat každé ráno, 7 dní v týdnu. Chodíte rádi do divadla? Potom určitě budete rádi vědět, že hned za mostem je Národní divadlo i se svou Novou scénou, kterou můžete navštívit a přímo naproti je nejvyhlášenější kavárna Slavie, ve které se schází celá umělecká smetánka. Na romantickou procházku s drahou polovičkou můžete vyrazit na Petřín nebo do Mozartova útočiště na Bertramce. Máte-li raději hru na detektivy, zkuste na Bertramce najít vilu Karla Gotta nebo Zdeňka Pohlreicha, třeba vám i něco dobrého uvaří. Zábavu můžete najít i v obchodním centru Nový Smíchov, kde je obrovský kinosvět. A není jen v nákupním centru, kousek od něho je další kino komplex. OC Nový Smíchov vám nabízí i všechny potřebné obchody, butiky, lékárnu i telefonní operátory.


Jak se stavba staví
Celý projekt rezidence Sacre Coeur2 je společnost SATPO, která má na svém účtě nespočet vystavěných developerských projektů po cele Praze. Na základě výběrového řízení vybrala za hlavního dodavatele společnost METROSTAV a.s., která má ve světě stavebnictví obrovské renomé a je považována za lva „stavebních salónů“. Architektem projektu se po důkladném výběru stala společnost CHINDLERSEKO ARCHITECTS. Ve 4. čtvrtletí roku 2013 proběhla výběrová řízení na dodavatele. Novostavba samotná byla započata v 1. čtvrtletí letošního roku s plánovanou kolaudací na 3. čtvrtletí roku 2015 a předání bytů klientům a budoucím obyvatelům na jaře 2016.

Profil developera
Společnost SATPO zahájila svou obchodní činnost již v roce 1994, která se pohybuje v oborech realitní činnosti, oblasti zprostředkování prodeje a nákupu rezidenčních nemovitostí. Jen o pouhé 3 roky později se společnost začala soustřeďovat především na výstavbu kvalitních rezidencí a lukrativních lokalit. V současné době tato společnost patří mezi jedny z nejvýznamnějších hráčů s velmi pevnou a stabilní pozicí na realitním trhu. Společnost zaměstnává a spolupracuje pouze se špičkami v oblasti zprostředkování prodeje, nákupu bytů, vil a pozemků a poskytuje svým klientům veškerý komfort prostřednictvím profesionálního v komfortním prostřední prodejního sídla developerské společnosti SATPO. Společnost během své působnosti na českém trhu získala ocenění BEST OF REALTY za projekty Rezidence KRÁLOVSKÁ VYHLÍDKA v Karlových Varech a za luxusní projekt Rezidence ŠVÉDSKÁ v Praze. Společnost SATPO je aktivním členem odborných sdružení a organizací ARTN, CZGB a Amcham…Více info


You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *