Smart byty Nové Butovice


Adresa: ulice Petržílkova, Praha 5 – Nové Butovice
Ceny bytů od: 1.563.022 Kč
Developer: Trigema Development s.r.o.
Více info

Obyvatelé Prahy si často stěžují, že není příliš mnoho příležitostí pro bydlení v klidných lokalitách, které by zároveň byly i přijatelné pro rodiny s dětmi. Stále častěji se uchylují k migraci na vesnice pro jejich klidné a čisté prostředí jež pro život potřebují. Pražanům však skýtá na lepší časy. Právě v této chvíli vznikají nové byty na Praze 5 a to právě v Nových Butovicích, jedné z nejkrásnějších a nejžádanějších lokalit této části Prahy. V této oblasti bude 300 nových moderních bytů, které budou vhodné právě pro rodiny s dětmi, ale i pro samostatné obyvatele.

Novostavby o kterých je zde řeč se řadí mezi špičky moderního bydlení. Jde o bytové domy, které jsou nejen energeticky plně nenáročné, ale především jsou již od prvního pohledu vkusné, zajímavé a řešené tak aby nenarušovali okolí, ale aby do okolí zapadly a staly se jeho nedílnou součástí. Na nové bydlení se obyvatelé Prahy 5 mohou těšit již velmi brzy, protože výstavba již započala a to dne 29.5.2014, kdy byl položen základní kámen celého projektu. Protože se jedná o velký projekt, je rozdělen do dvou etap. Kolaudace 1.etapy je naplánována na listopad 2015 a 2.etapa již na květen 2016, což je opravdu nedlouho po sobě.

Developerem Smart bytů v Nových Butovicích je společnost TRIGEMA a.s., která na českém trhu působí již 20 let a právě v den tohoto výročí položila základní kámen novému bydlení v Praze 5. Zatímco je stavba zajišťována částí společnosti Trigema Building a.s., výhradním prodejcem bytů je Trigema Development s.r.o. Novostavba Nové Butovice pochází z dílny ing. arch. Daniela Smitky, který celou stavbu kompletně navrhl a to včetně všech vychytávek i designu.

Jaké jsou byty sami o sobě?
V novostavbě Nové butovice naleznete nové byty o různých dispozicích. A nenaleznete tam jen byty, počítá se již od počátku zároveň i s komerčními prostory a galeriemi ve kterých mohou čeští umělci vystavovat svá díla. Byty jsou v novostavbě řešeny velmi zajímavým způsobem. Nejedná se totiž jen o obyčejné byty s obyčejnými rozměry. Jejich standartní dispozice se sice nijak neliší od jiných bytových jednotek, najdeme zde byty od 1+KK do 4+KK s rozměry od 43 do 120 metrů. Vtip je však v tom, že se byty mezi sebou dají velmi jednoduchým a důmyslným způsobem propjit a z 1+KK může vzniknout 3+KK.


Ceny bytů nejsou nijak horentní. Naopak. Vezmeme-li v potaz, že byty jsou plně modernizované, v perfektním prostředí a nové, tak jsou jejich ceny více než nízké. Nové byty s dispozicí 1+KK jsou za 2,3 milionu, 2+KK za 3,2 milionu, 3+KK za 3,9 milionu a 4+KK za 6,2 milionu, ale bez dph. To je nutné ještě připočítat. Toto jsou ale pouze ceny bytů bez příslušenství, kterým je míněno parkovací místo či zatravněná teráska. V rámci nových bytů na Praze 5 je i recepce a služby správce, který se stará o úpravy venkovních ploch náležejících k novostavbě a zároveň i o potřebné vnitřní opravy a úpravy.

V rámci ceny bytu je balkón, plastová okna a bezpečnostní vstupní dveře. Dále velmi kvalitní podlahy – většinou plovoucí a v koupelně dlažba a obklady. Koupelny představují spojení vany a sprchového koutu ve velmi moderním a příjemném designu. Při koupi Vám bude byt předán v standardním stavu, to znamená s podlahami, vymalovaný a plně funkční koupelna, záchod a kuchyně. Avšak, byty jsou nevybavené, musíte si je vybavit sami.

Novostavba Smart byty na Praze 5 je vystavěna z pálených cihel, kvalitní plastová okna s trojskly, která plní energetickou funkci a jsou nejlepší variantou jak zabránit úniku tepla. Byty jsou orientované především na jihozápad a tím vám poskytují menší spotřebu tepla z umělých zdrojů, neboť nehrozí vymrznutí či podobné problémy, které se týkají bytů orientovaných na jiné světové strany.

Jak to v Nových Butovicích vypadá?
Nové Butovice jsou součástí Prahy 5. A to jednou z nejkrásnějších a nejklidnějších lokalit. Čím dál tím více se do této lokality stahují i administrativní budovy a firmy, které ji prefurují právě díky nízké frekventovanosti, dobré dostupnosti a její budoucí prosperitě. Celá lokalita Nových Butovic je protkána městskými parky, dětskými hřišti a všeobecnou občanskou vybaveností, která je na dosah ruky. Nechybí zde samozřejmě ani Obchodní centrum nebo Sport Centrum.

SMART bytům na Praze 5 se dostává komplexní občanské vybavenosti. Od různých malých i velkých krámků, které najdete na každém rohu a mají otevřeno až do pozdních večerních hodin, přes pestrý výběr restaurací až po cluby a bary, které lze pravidelně navštěvovat. Jen několik stovek metrů od bytového komplexu je zubní ordinace pro dospělé i pro děti, dětský lékař, praktický lékař, gynekologie a kožní. Jakožto, že komplex se zaměřuje především na rodiny s dětmi, najdeme zde 8 mateřských škol, 3 základní školy a dokonce i střední školu a odborné učiliště. A to vše v maximální vzdálenosti 5 autobusových zastávek. Městská hromadná doprava zde jezdí každých 10 minut a to přímo do centra města. Metro je jen 9 minut pěší chůzí od bytového komplexu.

Proč Nové Butovice?
Jak jste si sami mohli udělat obrázek, Nové Butovice jsou perfektní lokalitou, která se stává stále žádanější jak ze strany domácností, tak i ze strany podnikatelské sféry. V krátké budoucnosti zde budou vybudována nová pracovní místa a příležitosti, ale ne na úkor klidu , který vás v této lokalitě očekává. Pro ty, kteří nemají dobré zkušenosti s menšinovými národnostmi je zde velmi dobrá zpráva, že tento objekt bude poskytován k bydlení pouze českým a bezproblémovým občanům. Nebudete se tedy muset obávat o své ratolesti na dětských hřištích a už vůbec ne o svůj majetek. O to se též stará i policie, která má své sídlo pouhých 400 metrů od novostavby.

Koupíte-li si byt v novostavbě, bude to jedno z vašich nejlepších rozhodnutí a nebudete mít možnost jej nikdy litovat. Přejeme Vám příjemné bydlení…Více info


You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *