Výhledy Barrandov


Adresa: ulice Werichova, Praha 5 – Barrandov
Ceny bytů od: 2.091.624 Kč
Developer: EKOSPOL a.s.
Více info

Luxusní bydlení ve velice oblíbené lokalitě, to je developerský projekt Výhledy Barrandov. Tento projekt nabízí celkem 290 nových bytových jednotek, které díky různým dispozicím uspokojí každého zájemce. Dejte přednost balkonu s výhledem do chráněného údolí, nebo terase s panoramatickým výhledem na město, je to opravdu na vás. Unikátní architektonický prvek – kaskádovitá horní podlaží – nabízejí unikátní terasy s výhledem až do tří světových stran.


Lokalita Barrandov je známá především pro filmový průmysl a filmové ateliéry, díky kterým patří mezi nejvýznamnější filmové oblasti v Evropě. Pokud milujete pohledy do nekonečné zeleně, je pro vás bydlení Výhledy Barrandov developera Ekospol, ideální volbou. Tato lokalita nabízí různé možnosti trávení volného času. Nachází se totiž jižně od Prokopského a Dalejského údolí, což ocení hlavně milovníci sportu a lidé, kteří se rádi procházejí v krásné přírodě. Tato údolí jsou ideálním prostředím pro rodinné procházky s opravdovou relaxací. Nedaleko se nachází další přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj s malou lesní ZOO. Pokud se potřebujete do dvaceti minut dostat do vaší kanceláře v centru Prahy, tato lokalita je pro vás více než vyhovující. Po třech minutách klidné chůze se dostanete na zastávku tramvaje. Necelou čtvrt hodinu trvá cesta tramvají na metro „B“ Smíchovské nádraží. Za dvacet minut se do centra Prahy dostanete tramvají a za pět minut automobilem na Pražský okruh. V blízkém okolí bytového komplexu Výhledy Barrandov je občanská vybavenost na vysoké úrovni. Nachází se zde mateřská i základní škola, supermarket, lékárna, pošta, restaurace, aqvapark a mnoho obchodů.

Barrandov je relativně mladou čtvrtí na katastrálním území Hlubočepy. Jeho historie sahá do dvacátých let dvacátého století. Za jeho vznikem stojí otec našeho bývalého prezidenta Václava Havla. Ten chtěl po svém návratu z USA postavit moderní a architektonicky skvěle řešenou zahradní čtvrť. V roce 1930 byl Pražským magistrátem dán podnět ke stavbě filmových ateliérů. V roce 1939 byly ateliéry zabaveny Němci, kteří zde natáčeli propagandistické filmy. Výstavba panelového sídliště byla zahájena v osmdesátých letech, jehož kapacita byla navržena tak, aby zde mohlo žít skoro třicet tisíc lidí.

Luxusní a moderní bydlení je možné v nových bytech Výhledy Barrandov s dispozicemi od 1+kk až po 5+kk. Všechny byty mají terasy nebo balkony. Parkování je zajištěno v suterénu novostavby díky 264 garážovým stáním a dalšími parkovacími místy vedle budovy. Populární sklípky jsou samozřejmostí. Ty jsou umístěny v prostorách podzemních garáží. Developer Ekospol nabízí luxusní byty s vysokým standardem vybavení již v základní ceně. Každý zájemce však může využít velkého výběru nadstandardního vybavení za zvýhodněnou cenu.


You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *