Rezidence Waltrovka


Adresa: ulice Radlická, Praha 5 – Jinonice
Ceny bytů od: 2.076.278 Kč
Developer: Penta

Rezidence Waltrovka je developerským projektem firmy Penta, jejíž cílem je revitalizace rozsáhlého území pražských Jinonic v místě bývalé továrny Walters Motors. Rezidence se nachází na adrese Praha 5, Smíchov, ulice Radlická 142. Waltrovka je tvořena pěti až sedmi podlažními budovami, kde bude umístěno více než 650 nových bytů, dále 50 rodinnými řadovými domy, třemi administrativními budovami s obchody a rozsáhlým parkem o rozloze cca 2ha. Pro přehlednost jsou obytné budovy rozděleny do čtyř kategorií Domy A, B, Řadové rodinné domy a Domy D. Všechny bytové domy a řadové rodinné domy jsou zařazeny do třídy energetické náročnosti B. První etapa rezidenční části bude dokončena na konci roku 2016. Administrativní část developerského projektu je situována do tří kancelářských budov s názvy Aviatica, Mechanica a Dynamica.


Mechanica je komplex 3 objektů, kdy dva z nich jsou novostavby a třetí je původní objekt, který projde kompletní rekonstrukcí při zachování důležitých architektonických prvků. Mechanica představuje celkem 35000 m2 kancelářských a obchodních ploch. Předpokládané dokončení budovy je plánováno na červen 2017.

Budova Dynamica nabídne 17000m2 kancelářských a obchodních ploch, kdy tvarem a architekturou bude navazovat na budovu Aviatica. Výstavba budovy by měla být zahájena začátkem roku 2018.
Ideálním startovacím bydlením pro mladé páry a začínající rodiny či jednotlivce jsou Domy A. Jedná se o sedmipatrové novostavby, kde každý byt má svůj balkon, předzahrádku či terasu. Součástí každé budovy je podzemní parkoviště a dostatečné množství sklepů. Pro náročné budoucí majitele jsou připraveny Domy B, které slibují zachování soukromí a zároveň komfort moderního bydlení v prostorném bytě s vysokým standardem. Jedná se o bytový dům s maximálně dvaceti byty, vlastním podzemním parkovištěm a sklepy. Třicet čtyři řadových domů orientovaných na jih se zahradami, zateplenými fasádami, podlahovým topením, dřevěnými okny, luxusními koupelnami a lakovanými dveřmi, jsou umístěny v centru rezidence Waltrovka. Domy D jsou čtyř až pětipodlažní terasovité domy s ustupujícím podlažím orientované na jih s výhledem na nízké řadové domky, dlouhými prostornými balkony a zatravněnými terasami v prvním patře.

V první etapě je nyní k dispozici 156 bytů od 1+kk do 4+kk o ploše od 28,1 do 111,9 m2, a 34 rodinných domů od 4+kk do 6+kk o ploše od 153,7 do 194 m2 v cenovém rozpětí 2 076 278 Kč – 16 653 721 Kč. Jednotlivé segmenty bydlení jsou zařazeny do dvou různých úrovní standardního vybavení – MODERN a ELEGANCE. Oba staví na vysoce kvalitních značkách a odlišují se kromě ceny především tvary, barevností, úpravou povrchu či designem.

Dopravní spojení s centrem města, stanice metra B – Jinonice 3 minuty chůze, směrem do centra 5 minut metrem na stanici Anděl a 10 minut na stanici Můstek. Je zde umístěna autobusová zastávka U Waltrovky, od které vede autobusové spojení směrem metro B – Anděl nebo metro A – Dejvická. 3 minuty chůze je vlaková zastávka Jinonice a pod kopcem 11 minut veřejnou dopravou leží Smíchovské nádraží. Silnice č. E50 směrem na Rozvadov je vzdálená od rezidence 7 minut vozidlem a cesta na Letiště Václava Havla je taxi službou vzdálena 20 minut jízdy. 8 minut jízdy vozidlem je umístěna nemocnice v Motole a opačným směrem pak Rehabilitační klinika Malvazinky. 5 minut jízdy vozidlem se dostanete do obchodního centra na Smíchově nebo v Galerii Butovice.

V blízkém okolí je několik vzdělávacích institucí, a to mateřské školky, základní a střední školy včetně specializované waldorfské. V Galerii Butovice je umístěno rodinné centrum Hafíkov s velkým množstvím atrakcí a her pro malé i velké děti, kde je zajištěno hlídání dětí v době nákupů rodičů. Do pěti minut chůze jsou na dosah přírodní parky Prokopské údolí nebo Vidoule, stejně jako místa pro sport či relaxaci: golfové hřiště v Motole, sportovní hala fotbalového klubu Motorlet, plavecký bazén, tenisové a squashové kurty na Cibulce či fitness a wellness centrum Holmes Place na Smíchově. Oblíbený je také sportovně-zábavní areál Greyhound Park Motol nebo cyklostezky ubíhající podél Vltavy….Více info


You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *